Dołącz do nasGodziny pracy :Pn - Pt 8.00 - 16.00 Infolinia : (+48) 531 778-778
zobacz nasz fanpage

Laureaci XVIII edycji konkursu WIKTORIA 2015

Znak Jakości Przedsiębiorców


Do XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa do plebiscytu były zgłaszane m.in. przez organizatora, samorządy terytorialne oraz gospodarcze.
9 października 2015, obradowała Kapituła Konkursu, która na podstawie przesłanych przez przedsiębiorców Zeszytów Konkursowych wyłoniła 40 Laureatów w 15 kategoriach. Zwycięzcy odebrali statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali 24. października 2015 w Warszawie. Uczestniczyli w niej , oprócz Laureatów, znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

„Doskonałe zarządzanie, wysoka jakość produktów i usług, wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – tym wyróżniają się Laureaci Nagrody WIKTORIA”

– podsumowuje obrady Kapituły Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

LISTA LAUREATÓW XVIII EDYCJI KONKURSU WIKTORIA 2015

1. Patrimonium Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Hetman – Krajewska
……………
……………
27. MT Plastic sp.z o.o. – Fabryka daszków
……………
……………
40. Centrum Artystyczne „MetroKultura”

Wielka Gala WIKTORIA 2015