Dołącz do nasGodziny pracy :Pn - Pt 8.00 - 16.00 Infolinia : (+48) 531 778-778
zobacz nasz fanpage

Proces rekrutacji

Jesteśmy liderem na rynku budowlanym w temacie zadaszeń z tworzyw sztucznych na konstrukcji aluminiowej w Polsce. W kontaktach z otoczeniem stawiamy na lojalność, rzetelność i partnerstwo.
Podobnymi zasadami kierujemy się w relacjach z naszymi pracownikami, którym oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i duże możliwości rozwoju zawodowego. Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową. Wyznacznikiem naszych działań jest bezwzględne przestrzeganie norm etycznych.
Naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrze, naukę języków obcych, a także finansowanie studiów podyplomowych. Wierzymy, że człowiek najszybciej i najefektowniej uczy się w pracy podejmując nowe wyzwania. Dlatego w MT Plastics duży nacisk kładziemy na rozwój pracowników poprzez zapewnienie im dużej swobody w podejmowaniu samodzielnych decyzji, a także udział w licznych projektach dających możliwość wymiany doświadczeń.
Dołącz do naszego zespołu !


Ochrona danych

Chcielibyśmy zapewnić Cię, iż gromadzone na potrzeby rekrutacji dane osobowe są przechowywane w warunkach gwarantujących ich bezpieczeństwo oraz Twoje prawo do prywatności.
Składając aplikację zostaniesz poproszona / poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez MT Plastics Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)
Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych MT Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Lubiejew 3D, 96-500 Sochaczew w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Oferty pracy

brak ofert pracy