Dołącz do nasGodziny pracy :Pn - Pt 8.00 - 16.00 Infolinia : (+48) 531 778-778
zobacz nasz fanpage

zadaszenie tarasuKażdy obiekt, w którym znalazła się przestrzeń na taras wymaga zastosowania odpowiedniego zadaszenia. Na rynku mam do wyboru kilka rodzajów zadaszenia tarasów. Wyboru należy dokonać na etapie urządzania i aranżacji swojego tarasu oraz zielonej przestrzeni wokół. Przede wszystkim ze względu na konieczność zainstalowania wybranego zadaszenia, co może kolidować z umieszczonymi uprzednio na stałe donicami, roślinnością bądź innymi elementami.

Pośród dostępnych rozwiązań najlepszym i docenianym przez coraz większą liczbę klientów, jest nowoczesne zadaszenie nad tarasem, jakie oferuje nam polska firma MT Plastics.

MT Plastics to fabryka daszków tarasowych. Świadczone usługi to nie tylko produkcja, ale także transport oraz montaż wykonanych daszków tarasowych. Nowoczesna konstrukcja wyróżnia się na tle innych ze względu na maksymalną szczelność. Trwałość na długie lata użytkowania i jakość wykonania. Oferowane zadaszenie nad tarasem gwarantuje odporność na opady, nasłonecznienie, śnieg, mróz, jak i temperaturę w szerokim jej zakresie, a także wiatr. Konstrukcja to wykonanie z aluminium, natomiast pokrycie stanowi poliwęglan komorowy.

Ów konstrukcja ma gwarantować nie tylko wyjątkową trwałość, ale także dopełnienie wybranej aranżacji, stąd stosowane jest malowanie technologią proszkową na kolor wybrany z szerokiej palety barw. Nadto wykonywanie pokrycie dostępne jest w trzech odcieniach: przezroczystym, mlecznym oraz dymnym brązowym. Taras zadaszony z zastosowaniem tak nowoczesnego rozwiązania, to konstrukcja spełniająca wszystkie wymagania.