Dołącz do nasGodziny pracy :Pn - Pt 8.00 - 16.00 Infolinia : (+48) 531 778-778
zobacz nasz fanpage

Zadaszenia z tworzyw sztucznych

Title:

Opis produktu

Zadaszenia z tworzyw sztucznych

Zadaszenia z tworzyw sztucznych – szerokie zastosowanie w miastach. Płyty z poliwęglanu znajdujące się w ofercie firmy MT PLASTICS posiadają właściwości umożliwiające różnorodność zastosowania. Na przestrzeni ostatnich lat bardzo upowszechnił się trend stosowania poliwęglanu jako zadaszenia. Projektanci chętnie stosują te tworzywa ....

Zadaszenia z tworzyw sztucznych – szerokie zastosowanie w miastach

Płyty z poliwęglanu znajdujące się w ofercie firmy MT PLASTICS posiadają właściwości umożliwiające różnorodność zastosowania.

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo upowszechnił się trend stosowania plexi oraz poliwęglanu jako zadaszenia.

Projektanci chętnie stosują te tworzywa  na dachach altan, garaży, wiat, ale także przy wielkoskalowych założeniach. Popularne jest już projektowanie obiektów użyteczności publicznej z użyciem tworzyw sztucznych. Architekci i konstruktorzy upodobali je sobie jako nowoczesny zamiennik dla szkła. Obecnie na szeroką skalę wymienia się tradycyjne przeszklenia w świetlikach dachowych na nowoczesne płyty plexi czy poliwęglanu. Szerokie spektrum możliwości tych materiałów pozwala na projektowanie dobrych, użytecznych i trwałych konstrukcji. W przestrzeni miejskiej częstym zastosowaniem plexi i poliwęglanu komorowego są obudowy i dachy wiat przystankowych, wypełnienia ekranów akustycznych, przeszklenia targowisk, hal przemysłowych, czy obiektów sportowych. Ciekawe w tworzywach sztucznych jest to, że nie tylko doskonale zastępują naturalne materiały, ale też czasami do złudzenia potrafią je przypominać. Wedle życzeń i wizji projektanta, można wykorzystać cechy plexi i poliwęglanu komorowego tak, aby podkreślić jego syntetyczność, lub odwrócić uwagę użytkownika od tego, że nie jest to materiał naturalny. Wystarczy sobie uświadomić, ile razy przechadzając się w przestrzeni miasta, zdarza się nam  zastanawiać, czy coś jest szkłem, czy tworzywem sztucznym ?

zadaszenia tarasów
Wadowice

Zadaszenia tarasów


zadaszenie przemysłowe
Oświęcim

Zadaszenie targowiska


zadaszenie przemysłowe
Hajnówka

Zadaszenie amfiteatru